بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

هشدار : با توجه به وجود تعمیرگاه های مختلف در مرکز کاسپین ، حتما قبل از ورود به تعمیرگاه ، به صورت تلفنی از محل دقیق تعمیرگاه مطمئن شوید ، تبعات مراجعه به تعمیرگاه های غیره بر عهده شما می باشد. محل تعمیرگاه علی توکیو بالاتر از صندوق کارواش می باشد!!

دلیل روشن نشدن خودروهای هیبریدی مثل لکسوس NX

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دلیل روشن نشدن خودروهای هیبریدی مثل لکسوس nx و هیوندای سوناتا هیبریدی چیست؟

خودروهای هیبرید در ایران از دو موتور مجرا تشکیل شده اند که شامل یک موتور بنزینی با ساز و کار های موتور بنزینی و یک موتور برقی با تشکیلات موتور برقی،

خودروهای هیبریدی چند عدد باتری دارند؟

خودروهای هیبریدی دو عدد باتری مختلف دارند که یک باتری با ساختاری پیچیده برای سیستم موتور برقی و یک باتری ساده مثل بقیه باتری های خودروهای معمولی، برای موتور بنزینی هستند. عموما برق عمومی خودرو مثل باز و قفل کردن درب ها و چراغ ها از باتری معمولی خودروهای هیبریدی قدرت می گیرند.

دشارژ باتری معمولی خودروهای هیبریدی چه اثری دارد؟

این باتری که عموما در خودروهای لکسوس در صندوق عقب جاسازی شده، در زمانی که خودرو به مدت طولانی در پارکینگ خواب باشد و استفاده نشود، ممکن است تخلیه امپری گردد در این صورت قفل درب ها با ریموت باز نمی شود و یا اگر باز شود شما هنگامی که دکمه استارت را فشار می دهید خودرو فقط در حالت برقی کار میکند و موتور بنزینی به هیچ عنوان روشن نخواهد شد. در نتیجه دور موتر روی قسمت سبز رنگ بالا می اید و با فشردن پدال گاز دور موتور بالا نمی رود و در واقع موتور بنزینی استارت نمی خورد. برای اینکار باید باتری معمولی خودرو تعویض شود، ( دقت فرمایید باتری معمولی خودرو باید تعویض شود و نه باتری هیبرید!! که دچار سو استفاده برخی و هزینه های فوق سنگین نشوید.)

نمایی از باتری های معمولی یا باتری موتور بنزینی خودروی هیبرید

اخبار جدید و اطلاعیه های ما را دنبال کنید

چنانچه تمایل دارید اخبار جدید ما را دنبال کنید و از اطلاعیه های جدید تعمیراتی که برای خودروهای مختلف صادر می شود باخبر شوید شماره تماس خود را در این بخش وارد کنید. شماره شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ شده و هیچ پیغام تبلیغاتی صادر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *