بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

هشدار : با توجه به وجود تعمیرگاه های مختلف در مرکز کاسپین ، حتما قبل از ورود به تعمیرگاه ، به صورت تلفنی از محل دقیق تعمیرگاه مطمئن شوید ، تبعات مراجعه به تعمیرگاه های غیره بر عهده شما می باشد. محل تعمیرگاه علی توکیو بالاتر از صندوق کارواش می باشد!!

دلیل گیر کردن چرخ عقب لندکروز و پرادو

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

بعضی از مالکان خودروهای تویوتا لندکروز و پرادو با این نقیصه روبرو شده اند که خودروی تویوتا لندکروز یا پرادو آنها در هنگام دور زدن دچار بکسبات یا درگیری بیش از حد چرخ های عقب هستند به طوری که صدای لاستیک ها را می شوند. این ایراد در این خودروها نسبتا شایع است و به دو دلیل ممکن است اتفاق بیافتد، دلیل اول قرار گرفتن خودرو در دنده سنگین است ، چنانچه خودرو در دنده HL در پرادو و یا 4LO در لندکروز قرار نداشته باشد این اتفاق می افتد پس اول از همه وضعیت دنده کمک را بررسی کنید. دلیل دوم خرابی در دیفرانسیل عقب و یا ترانسفر است که باید به تعمیرگاه مراجعه شود.

اخبار جدید و اطلاعیه های ما را دنبال کنید

چنانچه تمایل دارید اخبار جدید ما را دنبال کنید و از اطلاعیه های جدید تعمیراتی که برای خودروهای مختلف صادر می شود باخبر شوید شماره تماس خود را در این بخش وارد کنید. شماره شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ شده و هیچ پیغام تبلیغاتی صادر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *