بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

هشدار : با توجه به وجود تعمیرگاه های مختلف در مرکز کاسپین ، حتما قبل از ورود به تعمیرگاه ، به صورت تلفنی از محل دقیق تعمیرگاه مطمئن شوید ، تبعات مراجعه به تعمیرگاه های غیره بر عهده شما می باشد. محل تعمیرگاه علی توکیو بالاتر از صندوق کارواش می باشد!!

روغن گیربکس تویوتا پریوس

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

روغن اصلی گیربکس تویوتا پریوس ، تویوتا CHR ، لکسوس NX

متاسفانه به دلیل اطلاعات کمی که برخی از تعمیرکاران دارند به غلط مفاهیمی را در بین مالکان رواج می دهند، باید در جریان باشید گیربکس خودروهای هیبرید تویوتا که از نسل جدید گیربکس های Ecvt استفاده می کنند در ایران سه خودرو هستند یعنی تویوتا پریوس، تویوتا CHR و لکسوس NX هیبرید.

روغن گیربکس اصلی این خودروها روغن TOYOTA CVT FE است که متاسفانه به اشتباه روغن WS در این خودروها استفاده می شود.

با توجه به شباهت رنگ دو روغن که هر دو قرمز هستند تصور می شود این دو روغن یکی است که مطمئنا این طور نیست و در صورت استفاده از روغن WS در این خودروها ، آسیب به گیربکس وارد می شود.

حتما از روغن های اصلی تویوتا استفاده کنید چرا که به دلیل سود بسیار زیادی که عاید متقلبان می شود گیربکس خودروی شما از بین خواهد رفت. اگر با کشور های دیگر در تردد هستند بهترین کار خرید چند گالن روغن موتور و گیربکس برای استفاده یک سال خودروتون هست.

اخبار جدید و اطلاعیه های ما را دنبال کنید

چنانچه تمایل دارید اخبار جدید ما را دنبال کنید و از اطلاعیه های جدید تعمیراتی که برای خودروهای مختلف صادر می شود باخبر شوید شماره تماس خود را در این بخش وارد کنید. شماره شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ شده و هیچ پیغام تبلیغاتی صادر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *