بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

هشدار : با توجه به وجود تعمیرگاه های مختلف در مرکز کاسپین ، حتما قبل از ورود به تعمیرگاه ، به صورت تلفنی از محل دقیق تعمیرگاه مطمئن شوید ، تبعات مراجعه به تعمیرگاه های غیره بر عهده شما می باشد. محل تعمیرگاه علی توکیو بالاتر از صندوق کارواش می باشد!!

چرا هیوندای سانتافه آتش میگیرد؟ دلیل سوختن هیوندای سانتافه چیست؟

hyundai-santa-fe-s-2013-5xyzu3lb6dg061136-img2
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

متاسفانه تا کنون تعدادی از هموطنان که خودروی سانتافه ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ دارند در حادثه ای دل خراش خودروی سانتافه خود را در شعله های اتش دیده اند و دو سه مورد توسط خود ما تعمیر و باز سازی شده، دلیل این اتفاق نفوذ آب به داخل یونیت abs سانتافه بوده است و خودروسازی هیوندای بنا به رفع این مشکل تعداد ۴۳۲/۰۰۰ دستگاه سانتافه را فراخوان داد. طی این اشتباه مرگبار هیوندای، مدار برق یونیت abs سانتافه یک سره بوده که حتی در هنگام خاموش بودن خودرو نیز احتمال این اتفاق است. زمانی که آب وارد یونیت شود اتصالی درون برد رخ می دهد و ابتدا قطعات پلاستیکی یونیت شروع به آب شدن می کنند و در ادامه با شعله ور شدن آتش خودروی سانتافه آتش می گیرد و می سوزد. در روند تعمیراتی و رفع این مشکل ، هیوندای یک رله بر سر مدار برق یونیت abs قرار داده می شود و خود یونیت نیز با نمونه اصلاح شده تعویض می گردد.

چنانچه تجربه ای از سوختن سانتافه دارید در قسمت نظرات برای ما ارسال فرمایید.

اخبار جدید و اطلاعیه های ما را دنبال کنید

چنانچه تمایل دارید اخبار جدید ما را دنبال کنید و از اطلاعیه های جدید تعمیراتی که برای خودروهای مختلف صادر می شود باخبر شوید شماره تماس خود را در این بخش وارد کنید. شماره شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ شده و هیچ پیغام تبلیغاتی صادر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *