بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

هشدار : با توجه به وجود تعمیرگاه های مختلف در مرکز کاسپین ، حتما قبل از ورود به تعمیرگاه ، به صورت تلفنی از محل دقیق تعمیرگاه مطمئن شوید ، تبعات مراجعه به تعمیرگاه های غیره بر عهده شما می باشد. محل تعمیرگاه علی توکیو بالاتر از صندوق کارواش می باشد!!

Slide starstarstarstarstar 1235 نظر عالی تعمیرات اساسی موتور حداکثر کیفیت آشنایی با خدمات تعمیر موتور Slide starstarstarstarstar با 426 نظر کاملا مثبت تعمیرات گیربکس اتوماتیک با تکنیک های روز و گارانتی معتبر آشنایی با خدمات گیربکس اتوماتیک Slide starstarstarstarstar 2115 نظر عالی تعمیرات جلوبندی تعمیرات پایدار و با کیفیت جلوبندی آشنایی با تعمیرات جلوبندی Slide فروش لوازم اصلی واقعی خیالتان از بابت اصلی بودن لوازم راحت باشد

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو خدمات مکانیک خودروهای وارداتی خصوصا هیوندای و کیا | تویوتا و لکسوس را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. برند خوش نام در تعمیرات موتور و گیربکس اتوماتیک و سیستم تعلیق ( جلوبندی و عقب بندی ) شما عزیزان می توانید با تحقیق درباره این مرکز درباره انتخاب تعمیرگاه مناسب خودروی خود اقدام فرمایید. موتور و گیربکس و سیستم تعلیق خودرو از حساس ترین و تخصصی ترین بخش های هر ماشین محسوب می شود و تعمیرات این بخش نیز به همان نسبت حساس می باشد. این مرکز با بهره گیری از تکنیک های دقیق و به روز خودروسازی تویوتا ژاپن و هیوندای کره ، استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربیات بیش از یک دهه کار بر روی تویوتا و هیوندای ، کیفیتی متفاوت از تعمیرات را به شما هدیه می دهد. 

تعمیرات تخصصی موتور

تعمیرات تخصصی گیربکس

تعمیرات تخصصی جلوبندی

تعمیرات کولر و بخاری

دیاگ تخصصی

تعمیر اساسی انواع موتور خودرو با حداکثر کیفیت مثل روز اول هزینه های به صرفه و اقتصادی ظرافت و دقت در تعمیر موتور با علی توکیو واردات قطعات صد در صد اصلی

تعمیر اساسی موتور انواع خودروهای هیوندای کیا و تویوتا لکسوس

مهمترین بخش خدمات تعمیرگاه علی توکیو مربوط به تعمیرات اساسی موتور خودرو می باشد. موتور خودرو به عنوان قلب تپنده خودرو ، حساس ترین و پر هزینه ترین و ظریف ترین بخش هر خودرو است و در زمانی که دچار ایرادات جدی شود نیاز به تعمیرات اساسی دارد. تعمیر اساسی موتور خودروهای هیوندای کیا و تویوتا لکسوس از پیچیدگی هایی تشکیل شده که باعث می شود تعمیرات موتور شرطی شود به عبارت ساده تر در صورت عدم رعایت نکات فنی و ظریف کاری های مستتر در این موتور ها، تعمیر آنها ناپایدار شود و مشکلات ثانویه و یا خرابی های دوباره ایجاد شود. تعمیرگاه علی توکیو با سالها تجربه و بهره مندی از تکنیک های خاص موتور های تویوتا لکسوس و هیوندای کیا ، موتور را با بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی برای شما تعمیر خواهد نمود. شما می توانید با تحقیق در این مورد در شبکه های اجتماعی و مشتریان ما ، میزان رضایت حداکثری آنها را شاهد باشید.