تعمیرگاه تخصصی هیوندای سانتافه علی توکیو

تعمیرگاه تخصصی هیوندای سانتافه علی توکیو خدمات تعمیرات مکانیکی خودروی سانتافه را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه میدهد. تعمیر موتور سانتافه، تعمیر گیربکس اتوماتیک سانتافه، تعمیر جلوبندی و عقب بندی سانتافه، تعمیر جعبه فرمان سانتافه.

تعمیر موتور هیوندای سانتافه، تعمیرگاه تخصصی تعمیر اساسی موتور سانتافه با 20/000 گارانتی کتبی

موتور هیوندای سانتافه از انواع مختلف موتور بهره می برد در نمونه های قدیمی از نوع شش سیلندر 2700 سی سی با کد میو و سپس موتور 3500 سی سی با کد لامبدا و در نهایت موتور چهار سیلندر 2400 سی سی با کد تتا 2. موضوع بحث ما بیشتر در مورد موتور تتا 2 است که از سال 2011 بر روی خودروهای سانتافه نصب شده است. این موتور ایرادات شایعی دارد که مهمترین آنها عبارت اند از مشکل یاتاقان زدن موتور، مشکل روغن سوزی موتور، مشکل لرزش موتور و افت قدرت و کشش، مشکل آب کم کردن و کمپرس درون مدار آب. 

دلیل یاتاقان زدن هیوندای سانتافه چیست؟ هزینه تعمیر موتور یاتاقان زده هیوندای سانتافه چه قدر است؟

همانطور که شنیده اید و ما چندین بار عنوان کردیم، شایع ترین ایراد موتور تتا 2 سانتافه مشکل یاتاقان زدن موتور است. مهم ترین دلایل یاتاقان زدن موتور سانتافه عبارت اند از وجود پلیسه و ریخته گری نامناسب در زمان تولید، ضعف اویل پمپ و خرابی های شایع اویل پمپ، استفاده از روغن های نامرغوب، عدم قدرت کافی موتور نسبت به وزن خودرو، اویل ماژول ضعیف و عدم خنک کاری کامل روغن و گرفتگی اویل ماژول، و موارد این چنینی دیگر. در مورد هزینه تعمیر موتور یاتاقان زده سانتافه ابتدا باید میزان خرابی های موتور و قطعات اسیب دیده مشخص شود که این موضوع تنها پس از باز کردن موتور و تست قطعات با ساعت های اندازه گیری در تراشکاری مشخص می شود. با توجه به نوسان شدید قیمت لوازم یدکی ، شما می توانید حدود قیمت را به صورت تلفنی از تعمیرگاه بپرسید.

آیا بعد از تعمیر موتور هیوندای سانتافه می توان از خودرو استفاده کرد؟

یکی از مهمترین سوالات شما عزیزان در زمان تصمیم برای تعمیر موتور سانتافه این است که می توان به خودرو پس از تعمیر اعتماد کرد؟ اگر تعمیر موتور به صورت استاندارد انجام شود و تراشکاری های موتور طبق شاپ منوال خودرو باشد می توان سالها پس از تعمیر از خودروی خود استفاده نمایید. تعمیرگاه علی توکیو موتور خودروی سانتافه را به صورت استاندارد همراه با 20 هزار کیلومتر گارانتی کتبی برای شما عزیزان انجام میدهد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای سانتافه، تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک سانتافه با 20/000 گارانتی کتبی

تعمیرگاه تخصصی هیوندای سانتافه علی توکیو خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک سانتافه را به صورت تخصصی انجام می دهد. برای رفع ایراد گیربکس در سانتافه دو راه وجود دارد. راه اول استفاده از گیربکس استوک می باشد که این کار هزینه کمتری و زمان کمتری نسبت به تعمیر گیربکس می برد. در زمانی که گیربکس تعمیر می شود قطعات معیوب با قطعات نو جایگزین می شود در نتیجه پس از تعمیر خودروی شما یک گیربکس نو خواهد داشت. این کار هزینه بیشتر و زمان بیشتری لازم دارد. گیربکس استوک به دلیل اینکه دست دوم بوده و سابقه استفاده و ماندن در انبار مشخصی ندارد، ریسک ماندگاری و دوام پس از تعویض دارد. ما در تعمیرگاه تخصصی هیوندای سانتافه علی توکیو خدمات ذیل را برای تعمیر گیربکس اتوماتیک سانتافه ارائه میدهیم :

  • تست جاده گیربکس و بررسی مشکلات ناشی از خرابی گیربکس
  • بررسی برق گیربکس با دیاگ تخصصی
  • تست و کالیراسیون ساعتی گیربکس
  • بررسی فشار هیدرولیک در قسمت های مختلف گیربکس
  • اورهال و تعویض دیسک و کلاچ های گیربکس
  • سرویس گیربکس در دوره های مشخص

تعمیر جلوبندی هیوندای سانتافه، تعمیرگاه تخصصی تعمیر جلوبندی و تعلیق سانتافه

تعمیر و اورهال کامل جلوبندی و عقب بندی سانتافه در این تعمیرگاه انجام می پذیرد. جلوبندی و عقب بندی خودروی سانتافه به صورت مستقل بوده و هر چرخ از اجزاء مختلفی تشکیل شده است . بهترین روش برای تعمیر جلوبندی سانتافه باز و بست کامل قطعات و تعویض قطعات معیوب با قطعه نو اصلی می باشد. عزیزان قطعات جلوبندی و عقب بندی سانتافه به هیچ عنوان تعمیر ندارد و به صورتی طراحی شده است که اگر خراب شود باید تعویض گردد. به صورت جدی از پرس قطعات و یا تزریق روغن در کمک خودداری فرمایید و تنها از قطعات نو و اصلی خودرو استفاده نمایید.

تعمیرگاه تخصصی هیوندای سانتافه علی توکیو به صورت تخصصی جلوبندی و تعلیق سانتافه را تعمیر می نماید.