همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو

تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو خدمات تعمیرات مکانیکی خودروی جنسیس را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه میدهد. تعمیر موتور جنسیس، تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک جنسیس، تعمیر جلوبندی و عقب بندی جنسیس، تعمیر سیستم تنظیم ارتفاع ECS جنسیس، تعمیر جعبه فرمان جنسیس.

تعمیر موتور هیوندای جنسیس، تعمیرگاه تخصصی تعمیر اساسی موتور جنسیس با 20/000 گارانتی کتبی

موتور هیوندای جنسیس از نوع شش سیلندر خورجینی با کد لامبدا بوده و 3800 سی سی حجم دارد. از تکنولوژی تایمینگ متغیر با 4 عدد CVVT بهره میبرد که این CVVT ها در مدل سال 2010 و برخی از مدل های 2011 از نوع قدیمی بوده و نیاز به اصلاح این دنده ها وجود دارد. مهمترین ایراداتی که برای بلوکه موتور هیوندای جنسیس بوجود می آید عبارت است از یاتاقان زدن موتور و در ادامه شاتون زدن موتور، ایراد واشر زدن سرسیلندر و کم کردن آب رادیاتور و تحت فشار بودن آب رادیاتور، اکثر ایرادات موتور برای جنسیس زمانی بوجود می آید که سیستم کنترلر موتور دچار مشکل شود، به طور مثال : جنسیس دارای شیلنگ های آب مختلفی میباشد که این شیلنگ ها و یا لوله های آب چپ و راست موتور دچار فرسودگی و نشتی آب میشوند و خودرو دچار کمبود آب میشود و در این زمان آمپر آب جنسیس به مرحله خطر نمی رسد در واقع یکی از ضعف های خودروهای هیوندای و کیا، عدم نمایش جوش آوردن خودرو و بالا رفتن بیش از حد دمای آب است. در این زمان شما متوجه کمبود آب خودرو نمی شوید و خودرو از ناحیه سرسیلندر دچار عیوب جدی می شود و مشاهده می شود خودرو بیش از حد آب کم می کند. یکی دیگر از عیوب این موتور وجود نقص فنی در یونیت فن خودرو است که زیر جعبه فیوز سمت راننده قرار دارد و خرابی های بسیاری دارد و باعث می شود آب رادیاتور خنک نشود و موتور به شدت داغ کند و بسوزد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای جنسیس، تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک جنسیس با 20/000 گارانتی کتبی

تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک جنسیس را به صورت تخصصی انجام می دهد. هیوندای جنسیس از چند مدل گیربکس اتوماتیک در مدل های مختلف بهره می برد که مهمترین آنها گیربکس شش سرعته آیسین و گیربکس هشت سرعته هیوندای پاورتک می باشند. این گیربکس ها به صورت تونلی بوده و مخصوص خودروهای دیفرانسیل عقب هستند. تعمیر گیربکس اتوماتیک جنسیس فرایندی حساس بوده و اگر بدون تجربه و دانش فنی کافی انجام شود گیربکس خواهد سوخت. ما در تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو خدمات ذیل را برای تعمیر گیربکس اتوماتیک جنسیس ارائه میدهیم :

  • تست جاده گیربکس و بررسی مشکلات ناشی از خرابی گیربکس
  • بررسی برق گیربکس با دیاگ تخصصی
  • تست و کالیراسیون ساعتی گیربکس
  • بررسی فشار هیدرولیک در قسمت های مختلف گیربکس
  • اورهال و تعویض دیسک و کلاچ های گیربکس
  • سرویس گیربکس در دوره های مشخص

تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس، تعمیرگاه تخصصی تعمیر جلوبندی و تعلیق جنسیس

تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو خدمات تعمیر جلوبندی و عقب بندی جنسیس را انجام می دهد. تعلیق خودروی جنسیس متشکل از مجموعه مندل های دو سر بوش و مندل های یک سر سیبک تشکیل شده است. خرابی و پارگی بوش ها و لقی سیبک ها باعث می شود تعیلق خودرو ناپایدار شده و بعضا با ایجاد سر و صدا همراه است. از طرفی در جلوبندی و عقب بندی جنسیس از بالن و کمک های بادی ساخت کنتیننتال استفاده شده که وظیفه تنظیم ارتفاع جنسیس را بر عهده دارد. اگر این بالن ها سوراخ شوند و نشتی باد داشته باشند خودرو می خوابد و ارتفاع خود را از دست می دهد.

تعمیرگاه تخصصی هیوندای جنسیس علی توکیو به صورت تخصصی جلوبندی و تعلیق جنسیس را تعمیر می نماید.