تعمیرگاه کیا علی توکیو ، تعمیرگاه تخصصی کیا همراه با خدمات برتر تعمیر موتور یاتاقان زده و شاتون زده کیا ، تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا ، تعمیر جلوبندی کیا ، دیاگ و برق تخصصی کیا

مرکز تخصصی تعمیر موتور خودرو
مرکز تخصصی تعمیر موتور خودرو
vVudWhoPSNXBasdE6gssPn
تعمیرگاه هیوندای کیا علی توکیو

مهمترین خدمات تعمیرگاه کیا علی توکیو

به دنبال بهترین تعمیرگاه کیا تهران هستید؟

مهمترین خدمات تعمیرگاه تخصصی کیا علی توکیو را بشناسید

بخش موتور

بخش گیربکس اتوماتیک

بخش جلوبندی

بخش برق و دیاگ

چرا ما بهترین تعمیرگاه کیا در تهران هستیم؟

با هم نگاهی به ویژگی های کیفی این مرکز خواهیم داشت:

5000 متر فضای تعمیرگاهی مجهز با دسترسی بسیار راحت واقع در بلوار مرزداران. استفاده از کادری مجرب و فنی. پوشش کامل خدمات خودرو از قبیل تعمیرگاه و باطری سازی و لاستیک و کارواش و سرامیک و صافکاری و … هر آنچه که خودروی شما نیاز دارد. به همراه مدیریت دلسوز و منصفانه تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است و به این هدف افتخار می کنیم.

مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه کیا علی توکیو

بهترین تعمیرگاه کیا از نظر مشتریان چه خصوصیاتی دارد؟

  • این مرکز با تهیه لوازم اصلی و جنیون پارت کیا ، مهمترین نگرانی شما عزیزان را مرتفع می سازد. در آشفته بازار کنونی و حساسیت خودروهای کیا به کیفیت قطعات، بی شک این امر یکی از مهمترین اقدامات برای یک تعمیر موفق خواهد بود.
  • تسلط به عیوب هر خودرو ویژگی مهم دیگر این تعمیرگاه است ، ما با 13 سال سابقه تخصصی و تحصیلات آکادمیک ، بر روی تعمیر خودروی کیا شما مسلط هستیم و خودروی کیا شما به صورت قربانی در تعمیرگاه نخواهد بود.
  • ضمانت خدمات باعث می شود تعمیرگاه نسبت به تعمیرات انجام گرفته پاسخگو باشد و شما نگرانی بابت کیفیت کار نخواهید داشت.
  • حداقل هزینه تعمیرات در این اوضاع اقتصادی باعث رضایت مشتری می شود. اما باید در نظر داشته باشید کم کردن هزینه ها از عهده هر کسی بر نمی آید چرا که سبب بی کیفیت شدن و خرابی دوباره خودرو می شود لذا ما تمام تلاش خودرا در به حداقل رساندن هزینه ها و حفظ کیفیت کار می کنیم.

تعمیرگاه منصف کیا در تهران

تعمیرگاه منصف کیا باید ویژگی های زیادی داشته باشد. زمانی یک تعمیرگاه منصف می شود که هزینه های شما را کنترل کند، خودروی شما را بشناسد و هزینه های اضافی ایجاد نکند، در برخورد با شما صادق باشد و در نهایت خاطره خوبی از خود در ذهن شما ایجاد کند. پس اگر دنبال این نکات هستید با ما تماس بگیرید.

مکانیک ماهر کیا در تهران

مکانیک ماهر کیا یا تعمیرکار ماهر کیا به کسی گفته می شود که بر روی تعمیرات و عیوب خودروی کیا شما مسلط باشد. این تسلط در اثر تجربه و دانش تخصصی پدید می آید. شما با تحقیق در مورد سوابق هر تعمیرکار می توانید به این نتیجه گیری مهم برسید. 

خودروهای امروزی بسیار پیچیده بوده و نکات ظریف بسیاری دارند که تسلط به تمامی این نکات کار سختی است. اما اگر به مکانیک مسلط مراجعه نمایید تجربه خوبی از تعمیرات خودروی خود خواهید داشت.

سخنی با مشتریان تعمیرگاه کیا علی توکیو

خودروسازی کیا که دارای پلتفرم مشترک با خودروهای هیوندای نیز هست در دو دهه اخیر توسعه و پیشرفت زیادی داشته و سیاست ساخت این خودروساز در خودروهایی که در خیابان تردد دارند قابل مشاهده است. این خودروها دارای متریال به مراتب ضعیف تری نسبت به خودروهای ژاپنی بوده و همین موضوع سبب می شود نگهداری و سرویس این خودروها حساس تر باشد. موتور خودروهای کیا نسبت به روغن بسیار حساس است و وجود جرم و گریس درون موتور به راحتی باعث مرگ موتور می شود. همین موضوع در گیربکس نیز صادق است با این تفاوت که در گیربکس اتوماتیک گریس وجود نداشته و انباشت سوخته پلیت ها جایگزین آن است. در یکی دو سال اخیر به دلیل تحریم های ظالمانه اقتصاد جهانی علیه ملت ایران، قیمت دلار بسیار بالا رفته و لوازم یدکی خودروهای وارداتی نیز به طبع افزایش چند برابری قیمتی داشته اند. موتور هایی که ده ملیون تعمیر کامل می شدند در حال حاضر چنانچه لوازم غیر کارشناسانه تعویض شوند حدود چهل الی پنجاه ملیون هزینه خواهند داشت. این قیمت های نجومی در تعمیرات سبب آزار مردم و ما در تعمیرات خودرو می گردد. نکات مهمی در خودروهای هیوندای وجود دارد که در ادامه به نظر شما دوستان خواهد رسید.

علی توکیو بهمن 1397

مکانیک کیا ، برای یافتن بهترین مکانیک کیا با شرح برخی از خدمات مکانیکی کیا همراه شما هستیم

تعمیر موتور کیا

تعمیرات تخصصی موتور های کیا یکی از مهمترین بخش های تعمیرگاه کیا علی توکیو بشمار می رود. اعتماد شما عزیزان و تسلط تیم فنی ما بر روی تعمیر موتور باعث گردیده یکی از متراکم ترین بخش های تعمیراتی  ما بخش تعمیر موتور باشد. عزیزان تعمیر نمودن انواع موتور خودروهای کیا نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد که در کمتر تعمیرگاهی می توان یافت. چنانچه موتور خودروی کیا شما مشکلی دارد پیشنهاد میکنیم حتما با ما در تماس باشید.

مرکز تخصصی تعمیر موتور خودرو

تعمیرات اساسی موتور کیا

باز و بست کامل موتور با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم موتور از قبیل میلنگ سیلندر شاتون ها پیستون ها سر سیلندر و ...

رفع تمامی صداهای اضافه

رفع تمامی عیوبی که باعث ایجاد صداهای اضافی در زمان کارکرد موتور خودروهای کیا می شود.

تعمیرات کنترلر موتور

بررسی دقیق عملکرد قطعات کنترلر موتور ، تست سنسور های موتور با دیاگ تخصصی ، بررسی عملکرد انژکتور ها و کویل ها ، رفع تمامی عیوب عامل بد کار کردن موتور و...

سرویس سیستم خنک کاری موتور

سیستم خنک کاری موتور کیا یکی از حیاتی ترین بخش های موتور می باشد و وجود هر گونه ایراد در این سیستم عامل سوختن 80 درصد از موتور های خودروهای کیا می باشد.

تمام قطعات درون کاپوت

هر نوع قطعه ای که درون کاپوت هیوندای قرار دارد و دچار عیبی شده است ما آنرا برای شما تعمیر خواهیم کرد کافی است یک وقت از تعمیرگاه کیا بگیرید.

سرویس تنظیم موتور

تعویض شمع ها و باز و بست و سرویس و شستوشوی انژکتور ها سرویس و شستشوی دریچه گاز ، سرویس مپ و تعویض صافی بنزین. این سرویس هر 40000 کیلومتر الزامی است

تعمیرات تخصصی انواع گیربکس اتوماتیک خودروهای کیا

در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای کیا شما عزیزان باید در جریان باشید که در حال حاضر در ایران گیربکس های اتوماتیک به دو روش تعمیر می شود. روش اول که ساده بوده و نیاز به تجهیزات و دانش و تجربه خاصی ندارد ، تعمیرکار اقدام به تهیه گیربکس های اتوماتیک به صورت استوک می نماید و چنانچه گیربکس کیا شما دچار عیب خاصی شود گیربکس از روی خودروی شما باز شده و گیربکس استوک موجود به جای آن نصب می شود. روش دوم که شناسایی عامل بد کار کردن گیربکس و تعمیر این قسمت است نیاز به تجهیزات و فن تعمیرات گیربکس دارد این روش در بین تعمیرکاران کمتر استفاده شده چرا که زمان بیشتری نیاز دارد و بالا پایین کردن گیربکس در آن بیشتر است. حس روش دوم بر این است که گیربکس شما نوسازی میشود و از لوازم استوک در آن استفاده نمی شود.

تعمیرات اساسی گیربکس

باز و بست کامل گیربکس با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم گیربکس از قبیل اویل پمپ توربین مجموعه دنده ها و کلاچ ها و...

تست گیربکس با سیمولاتور

تست کامل گیربکس اتوماتیک کیا همراه با بررسی حالت های مخفی ایرادی، در این روش تمامی شرایط گیربکس در جاده بر روی دستگاه پیاده سازی می شود.

تعمیر و سرویس ساعت

تست کامل ساعت و عیب یابی مدارات برقی و سلونویید ها ، روانکاری پیستون های ساعت ، رفع عیوب شایع ساعت گیربکس از قبیل حالت لیمپ هوم و تاخیر تقدم تعویض دنده ها و...

تعمیرات تورک کانورتور

تست کامل توربین یا تورک کانورتور، رفع عیوب شایع توربین از بابت افت کشش و حرکت درجای خودرو و لرزش در دنده عقب، تعمیر کامل توربین با تراشکاری های پیشرفته

تست هیدرولیکی گیربکس

بررسی فشار هیدرولیک گیربکس در کانال های مختلف و مسیر های مهم هیدرولیکی با دستگاه های تخصصی و عیب یابی گیربکس در این سیستم و رفع ضربه های ناشی از این سیستم در هنگام تعویض دنده

تعویض روغن و صافی

تعویض روغن گیربکس با دستگاه دیالیز گیربکس اتوماتیک با روغن های جنیون خودروسازی کیا ، تعویض صافی گیربکس (با هر بار تعویض روغن گیربکس باید صافی نیز تعویض شود).

تعمیرات تخصصی جلوبندی خودروهای کیا

رفع لاستیک سایی

در خودروهای کیا این ایراد شایع بوده و در طول روز خودروهای کیا از قبیل اپتیما و اسپورتیج و... را می بینید که خصوصا در چرخ های عقب زاویه 8 پیدا کرده اند. این ایراد ذاتی بوده و باید تعمیر گردد.

باز و بست کامل جلوبندی

تست کامل قطعات جلوبندی به روش باز و بست کامل قطعات این حسن را برای شما دارد که دوام تعمیر جلوبندی برای خودروی کیا شما مدت دار بوده و تک تک قطعات با نیمه عمر کم شناسایی خواهند شد.

بازدید چهار چرخ

بازدید کامل سیستم تعلیق خودرو یعنی جلوبندی و عقب بندی قبل از سفر و پیمودن مسافت طولانی الزامی است لذا قبل از سفر به صورت رایگان این سیستم ها را توسط کارشناسان ما چکاپ فرمایید.