تعمیرگاه لکسوس علی توکیو ، تعمیرگاه تخصصی لکسوس همراه با خدمات برتر تعمیر موتور یاتاقان زده و شاتون زده لکسوس ، تعمیر گیربکس اتوماتیک لکسوس ، تعمیر جلوبندی لکسوس ، دیاگ و برق تخصصی لکسوس

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو
تعمیرگاه تخصصی علی توکیو
تعمیرگاه تویوتا لکسوس علی توکیو
تعمیرگاه تویوتا لکسوس علی توکیو

مهمترین خدمات تعمیرگاه لکسوس علی توکیو

به دنبال بهترین تعمیرگاه لکسوس تهران هستید؟

مهمترین خدمات تعمیرگاه تخصصی لکسوس علی توکیو را بشناسید

بخش موتور

بخش گیربکس اتوماتیک

بخش جلوبندی

بخش برق و دیاگ

چرا ما بهترین تعمیرگاه لکسوس در تهران هستیم؟

با هم نگاهی به ویژگی های کیفی این مرکز خواهیم داشت:

5000 متر فضای تعمیرگاهی مجهز با دسترسی بسیار راحت واقع در بلوار مرزداران. استفاده از کادری مجرب و فنی. پوشش کامل خدمات خودرو از قبیل تعمیرگاه و باطری سازی و لاستیک و کارواش و سرامیک و صافکاری و … هر آنچه که خودروی شما نیاز دارد. به همراه مدیریت دلسوز و منصفانه تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است و به این هدف افتخار می کنیم.

مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه لکسوس علی توکیو

بهترین تعمیرگاه لکسوس از نظر مشتریان چه خصوصیاتی دارد؟

  • این مرکز با تهیه لوازم اصلی و جنیون پارت لکسوس ، مهمترین نگرانی شما عزیزان را مرتفع می سازد. در آشفته بازار کنونی و حساسیت خودروهای لکسوس به کیفیت قطعات، بی شک این امر یکی از مهمترین اقدامات برای یک تعمیر موفق خواهد بود.
  • تسلط به عیوب هر خودرو ویژگی مهم دیگر این تعمیرگاه است ، ما با 13 سال سابقه تخصصی و تحصیلات آکادمیک ، بر روی تعمیر خودروی لکسوس شما مسلط هستیم و خودروی لکسوس شما به صورت قربانی در تعمیرگاه نخواهد بود.
  • ضمانت خدمات باعث می شود تعمیرگاه نسبت به تعمیرات انجام گرفته پاسخگو باشد و شما نگرانی بابت کیفیت کار نخواهید داشت.
  • حداقل هزینه تعمیرات در این اوضاع اقتصادی باعث رضایت مشتری می شود. اما باید در نظر داشته باشید کم کردن هزینه ها از عهده هر کسی بر نمی آید چرا که سبب بی کیفیت شدن و خرابی دوباره خودرو می شود لذا ما تمام تلاش خودرا در به حداقل رساندن هزینه ها و حفظ کیفیت کار می کنیم.

تعمیرگاه منصف لکسوس در تهران

تعمیرگاه منصف لکسوس باید ویژگی های زیادی داشته باشد. زمانی یک تعمیرگاه منصف می شود که هزینه های شما را کنترل کند، خودروی شما را بشناسد و هزینه های اضافی ایجاد نکند، در برخورد با شما صادق باشد و در نهایت خاطره خوبی از خود در ذهن شما ایجاد کند. پس اگر دنبال این نکات هستید با ما تماس بگیرید.

مکانیک ماهر لکسوس در تهران

مکانیک ماهر لکسوس یا تعمیرکار ماهر لکسوس به کسی گفته می شود که بر روی تعمیرات و عیوب خودروی لکسوس شما مسلط باشد. این تسلط در اثر تجربه و دانش تخصصی پدید می آید. شما با تحقیق در مورد سوابق هر تعمیرکار می توانید به این نتیجه گیری مهم برسید. 

خودروهای امروزی بسیار پیچیده بوده و نکات ظریف بسیاری دارند که تسلط به تمامی این نکات کار سختی است. اما اگر به مکانیک مسلط مراجعه نمایید تجربه خوبی از تعمیرات خودروی خود خواهید داشت.

سخنی با مشتریان تعمیرگاه لکسوس علی توکیو

تیم تخصصی تعمیرگاه لکسوس علی توکیو فعالیت خود را از سال 1380 در تعمیرات خودروهای وارداتی آغاز نمود و اکنون بعد از 15 سال از تعمیرات خودروهای لکسوس همچنان پر انرژی فعالیت خود در تعمیرات خودروهای لکسوس را ادامه می دهد. متاسفانه قطع شدن واردات این خودروها باعث گردیده مردم برای لکسوس سوار شدن عموما از نمونه های کهنه و فرسوده این خودروها استفاده کنند و فقط ژن های خوب توان خرید لکسوس صفر کیلومتر را دارند. قطعات تقلبی و روغن های بی کیفیت سبب شده این خودروها دچار عیوب اساسی زیادی شوند. قیمت لوازم یدکی در بازار امروز ایران و هزینه های سنگین باعث گردیده مشکلات زیادی برای تعمیر کار به عنوان تصمیم گیرنده و مالک به عنوان تهیه کننده ایجاد شود و برقراری موازنه بین هزینه های کم و تعمیر استاندارد امری است که ما را در تعمیرات خسته می کند. لذا در نظر داشته باشید پولی که بابت تعمیرات پرداخت میشود نزدیک به نود درصد آن صرف تهیه لوازم می شود که خود شما نیز می توانید آنرا تهیه فرمایید.

علی توکیو بهمن 1397

مکانیک لکسوس ، برای یافتن بهترین مکانیک لکسوس با شرح برخی از خدمات مکانیکی لکسوس همراه شما هستیم

تعمیر موتور لکسوس

تعمیرات تخصصی موتور های لکسوس یکی از مهمترین بخش های تعمیرگاه لکسوس علی توکیو بشمار می رود. اعتماد شما عزیزان و تسلط تیم فنی ما بر روی تعمیر موتور باعث گردیده یکی از متراکم ترین بخش های تعمیراتی  ما بخش تعمیر موتور باشد. عزیزان تعمیر نمودن انواع موتور خودروهای لکسوس نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد که در کمتر تعمیرگاهی می توان یافت. چنانچه موتور خودروی لکسوس شما مشکلی دارد پیشنهاد میکنیم حتما با ما در تماس باشید.

مرکز تخصصی تعمیر موتور خودرو

تعمیرات اساسی موتور لکسوس

باز و بست کامل موتور با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم موتور از قبیل میلنگ سیلندر شاتون ها پیستون ها سر سیلندر و ...

رفع تمامی صداهای اضافه لکسوس

رفع تمامی عیوبی که باعث ایجاد صداهای اضافی در زمان کارکرد موتور خودروهای لکسوس می شود.

تعمیرات کنترلر موتور لکسوس

بررسی دقیق عملکرد قطعات کنترلر موتور ، تست سنسور های موتور با دیاگ تخصصی ، بررسی عملکرد انژکتور ها و کویل ها ، رفع تمامی عیوب عامل بد کار کردن موتور و...

سرویس سیستم خنک کاری موتور

سیستم خنک کاری موتور لکسوس یکی از حیاتی ترین بخش های موتور می باشد و وجود هر گونه ایراد در این سیستم عامل سوختن 80 درصد از موتور های خودروهای لکسوس می باشد.

تمام قطعات درون کاپوت لکسوس

هر نوع قطعه ای که درون کاپوت هیوندای قرار دارد و دچار عیبی شده است ما آنرا برای شما تعمیر خواهیم کرد کافی است یک وقت از تعمیرگاه لکسوس بگیرید.

سرویس تنظیم موتور لکسوس

تعویض شمع ها و باز و بست و سرویس و شستوشوی انژکتور ها سرویس و شستشوی دریچه گاز ، سرویس مپ و تعویض صافی بنزین. این سرویس هر 40000 کیلومتر الزامی است

تعمیر گیربکس اتوماتیک لکسوس

در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای لکسوس شما عزیزان باید در جریان باشید که در حال حاضر در ایران گیربکس های اتوماتیک به دو روش تعمیر می شود. روش اول که ساده بوده و نیاز به تجهیزات و دانش و تجربه خاصی ندارد ، تعمیرکار اقدام به تهیه گیربکس های اتوماتیک به صورت استوک می نماید و چنانچه گیربکس لکسوس شما دچار عیب خاصی شود گیربکس از روی خودروی شما باز شده و گیربکس استوک موجود به جای آن نصب می شود. روش دوم که شناسایی عامل بد کار کردن گیربکس و تعمیر این قسمت است نیاز به تجهیزات و فن تعمیرات گیربکس دارد این روش در بین تعمیرکاران کمتر استفاده شده چرا که زمان بیشتری نیاز دارد و بالا پایین کردن گیربکس در آن بیشتر است. حس روش دوم بر این است که گیربکس شما نوسازی میشود و از لوازم استوک در آن استفاده نمی شود.

تعمیرات اساسی گیربکس لکسوس

باز و بست کامل گیربکس با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم گیربکس از قبیل اویل پمپ توربین مجموعه دنده ها و کلاچ ها و...

تست گیربکس با سیمولاتور لکسوس

تست کامل گیربکس اتوماتیک لکسوس همراه با بررسی حالت های مخفی ایرادی، در این روش تمامی شرایط گیربکس در جاده بر روی دستگاه پیاده سازی می شود.

تعمیر و سرویس ساعت

تست کامل ساعت و عیب یابی مدارات برقی و سلونویید ها ، روانکاری پیستون های ساعت ، رفع عیوب شایع ساعت گیربکس از قبیل حالت لیمپ هوم و تاخیر تقدم تعویض دنده ها و...

تعمیرات تورک کانورتور

تست کامل توربین یا تورک کانورتور، رفع عیوب شایع توربین از بابت افت کشش و حرکت درجای خودرو و لرزش در دنده عقب، تعمیر کامل توربین با تراشکاری های پیشرفته

تست هیدرولیکی گیربکس

بررسی فشار هیدرولیک گیربکس در کانال های مختلف و مسیر های مهم هیدرولیکی با دستگاه های تخصصی و عیب یابی گیربکس در این سیستم و رفع ضربه های ناشی از این سیستم در هنگام تعویض دنده

تعویض روغن و صافی لکسوس

تعویض روغن گیربکس با دستگاه دیالیز گیربکس اتوماتیک با روغن های جنیون خودروسازی لکسوس ، تعویض صافی گیربکس (با هر بار تعویض روغن گیربکس باید صافی نیز تعویض شود).

تعمیر جلوبندی لکسوس

رفع لاستیک سایی

در خودروهای لکسوس این ایراد شایع نیست و کمتر شاهد لاستیک سایی در خودروهای لکسوس هستیم اما به جهت خدمات ارائه شده در لیست قرار گرفته است.

باز و بست کامل جلوبندی

تست کامل قطعات جلوبندی به روش باز و بست کامل قطعات این حسن را برای شما دارد که دوام تعمیر جلوبندی برای خودروی لکسوس شما مدت دار بوده و تک تک قطعات با نیمه عمر کم شناسایی خواهند شد.

بازدید چهار چرخ

بازدید کامل سیستم تعلیق خودرو یعنی جلوبندی و عقب بندی قبل از سفر و پیمودن مسافت طولانی الزامی است لذا قبل از سفر به صورت رایگان این سیستم ها را توسط کارشناسان ما چکاپ فرمایید.