همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

خدمات باشگاه مشتریان علی توکیو

چنانچه مشتری تعمیرگاه علی توکیو هستید در نظر داشته باشید این مرکز جهت رفاه حال شما عزیزان و آسودگی بیشتر شما و نیز قدردانی از انتخاب علی توکیو توسط شما ، خدمات ویژه ای به شما عزیزان ارائه می دهد که عبارت اند از :

  1. چکاپ کامل خودرو و بازدید خودرو قبل از سفر به صورت کاملا رایگان (شما عزیزان می توانید هر زمان که قصد سفر با خودروی خود داشتید و یا به صورت دوره ای ، جهت چکاپ و بازدید تمامی بخش های خودرو ، به صورت رایگان به ما مراجعه نمایید.)
  2. کارشناسی خودرو قبل از خرید به صورت رایگان. مشتریان علی توکیو چنانچه قصد خرید خودروی جدیدی از هیوندای و کیا تویوتا لکسوس داشته باشند ، می توانند به سادگی و بدون هزینه این خودرو را در تعمیرگاه علی توکیو کارشناسی فنی کنند. هدف از این طرح این است که مشتریان ما خودرویی سالم از خانواده هیوندای کیا تویوتا لکسوس داشته باشند.
  3. ارسال خودروبر تخصصی رایگان و اعزام تیم امداد به تمام نقاط تهران
  4. تعویض روغن موتور و گیربکس بدون اجرت. تمامی مشتریان علی توکیو در زمان تعویض روغن موتور که اجرت 100 هزار تومانی داشته و تعویض روغن گیربکس که هزینه اجرت 200 هزار تومانی دارد ، به صورت رایگان این سرویس ها برای شما انجام می شود.
  5. تعویض ضد یخ و مایع خنک کننده موتور سالی یک بار به صورت رایگان
  6. مشاوره فنی رایگان در زمان خرابی. چنانچه شما در شهری خارج از تهران هستید و خودروی شما دچار ایراد شده می توانید به یک تعمیرگاه در شهرستان مراجعه نمایید و ما به آنها مشاوره فنی می دهیم تا خودروی شما تعمیر شود و بتوانید به سفر ادامه دهید.

و بسیاری طرح های فصلی دیگر که با تماس تلفنی به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود.