همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو
خدمات تعمیر خودروهای میتسوبیشی
تعمیر اساسی موتور
تعمیر اساسی و اورهال موتور خودرو های میتسوبیشی
تعمیر گیربکس اتوماتیک
عیب یابی و تعمیر گیربکس خودروهای میتسوبیشی
تعمیر جلوبندی و تعلیق
تعمیر کامل جلوبندی و عقب بندی خودروهای میتسوبیشی
تعمیر کولر و تهویه هوا
شارژ گاز و عیب یابی و تعمیر کولر خودروهای میتسوبیشی
سرویس های دوره ای و چکاپ و بازدید
تعویض روغن موتور و گیربکس و سیالات سرویس شمع و انژکتور

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو در غرب تهران مرزداران

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو واقع در غرب تهران مرزداران از سال 1390 خدمات تعمیر خودروهای آسیایی (ژاپنی کره ای چینی ) را به مشتریان عزیز ارائه می دهد، از جمله خودروهایی که این تعمیرگاه به صورت تخصصی تعمیر می نماید خودروهای میتسوبیشی ژاپن می باشد. تعمیرگاه میتسوبیشی پاجرو(پاژرو)  تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر تعمیرگاه میتسوبیشی ASX تعمیرگاه میتسوبیشی لنسر تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ. این خدمات شامل تعمیر اساسی و اورهال انواع موتور میتسوبیشی ، تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی ، تعمیر کامل جلوبندی و تعلیق خودروهای میتسوبیشی ، تعمیر و عیب یابی کولر و دینام خودروهای میتسوبیشی و در نهایت انجام سرویس های دوره ای از قبیل تعویض روغن موتور و گیربکس ، خدمات تنظیم موتور از قبیل تعویض شمع و سرویس انژکتور میتسوبیشی ، سرویس و تعویض کاتالیزور و کاهش مصرف سوخت میتسوبیشی می باشد. در ادامه با شرح خدماتی که ما برای تعمیر خودروی میتسوبیشی شما انجام می دهیم بیشتر آشنا می شوید.

سابقه چندین ساله در تعمیرات خودروهای میتسوبیشی

20/000 کیلومتر یا شش ماه گارانتی تعمیر

استفاده از قطعات شرکتی و اصلی

حمایت از مشتری در باشگاه مشتریان

اجرت تعمیرات طبق نرخ اتحادیه

دسترسی آسان در کل تهران

09128677100

دریافت نوبت و مشاوره فنی

تعمیر اساسی موتور

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر جلوبندی

تعمیر و شارژ کولر

سرویس های دوره ای

تعمیرگاه میتسوبیشی خدمات تعمیر موتور میتسوبیشی پاجرو، اوتلندر، ASX، لنسر، میراژ

در تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو موتور خودروهای میتسوبیشی تعمیر اساسی می شود.از قبیل تعمیر موتور میتسوبیشی پاجرو، تعمیر موتور میتسوبیشی اوتلندر ، تعمیر میتسوبیشی ASX، تعمیر موتور نیسان تیانا ، تعمیر موتور ماکسیما.
تعمیر موتور یاتاقان زده و شاتون زده میتسوبیشی ، رفع مشکلات سرسیلندر خودروهای میتسوبیشی ، رفع روغن سوزی ، نوسازی و اورهال موتور و تمامی خدماتی که مربوط به موتور خودروهای میتسوبیشی می باشد به شما عزیزان ارائه می گردد. چنانچه نیاز به خدمات تعمیر اساسی موتور خودروهای میتسوبیشی دارید دانستن برخی نکات برای شما مهم است که در ادامه ذکر می گردد :

  • مهم ترین نکته در درجه اول انتخاب تعمیرگاه مناسب میباشد ، موتور های خودروهای میتسوبیشی دارای تکنولوژی ها و ظریف کاری های خاصی است که اگر تعمیرکار به این نکات اشراف و تسلط نداشته باشد موتور خودرو بعد از تعمیر دچار مشکل میشود.
  • به دلیل اینکه اکثر خودروهای میتسوبیشی موجود در ایران از لاین تولید خودروساز خارج شده اند لوازم یدکی مورد نیاز تعمیرات در نمونه های اورجینال بسیار کمیاب بوده و اکثرا تقلبی هستند و اگر تعمیرگاه شما از قطعات غیر اصلی استفاده کنید خودروی شما دوام نخواهد داشت.
مرکز تخصصی تعمیر موتور خودرو
تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر

هزینه تعمیر موتور میتسوبیشی چه قدر است؟

یکی از رایج ترین سوالات شما عزیزان این است که هزینه تعمیر اساسی موتور خودروی میتسوبیشی شما چه قدر است ؟ جواب صحیح این است که موتور خودرو باید باز شود و به تراشکاری ارسال گردد تا کامل مشخص شود چه قطعاتی آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد سپس میتوان محاسبه کرد که چه هزینه ای در بر خواهد داشت.
برخی از تعمیرگاه ها حداکثر قیمت و هزینه را محاسبه کرده و به مشتری اعلام میکنند در این حالت بسیاری از قطعاتی که سالم هستند و مصرفی نیستند و نیاز به تعویض ندارند برای شما فاکتور میشوند که این به ضرر شماست و برخی دیگر برای جذب مشتری حداقل قیمت را اعلام میکنند که در این مدل تعمیرات موتور استاندارد جمع نمی شود و دوباره دچار مشکل خواهد شد.

خدمات تعمیر موتور در تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو

تعمیر موتور یاتاقان زده و شاتون زده میتسوبیشی

اورهال و نوسازی موتور های فرسوده میتسوبیشی

رفع روغن سوزی و کم کردن روغن موتور

رفع مشکلات کم کردن آب رادیاتور

رفع عوامل بدکارکردن و ریپ زدن موتور

رفع صداهای اضافی درون موتور هنگام کارکرد

تعویض و سرویس کاتالیزور

رفع خام سوزی و تنظیم موتور برای معاینه فنی

رفع انواع روغن ریزی موتور

تامین قطعات اصلی و شرکتی برای تعمیر موتور

تراشکاری های استاندارد و اصولی برای موتور خودروهای میتسوبیشی

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی را به شما ارائه میدهد

تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو میباشد. خودروهای میتسوبیشی در ایران از گیربکس های مختلف AT و CVT و نمونه های دو کلاچه بهره میبرند که تمامی این گیربکس ها در این تعمیرگاه تعمیر و عیب یابی می شوند.تعمیرگاه نیسان
تعمیر گیربکس میتسوبیشی پاجرو، تعمیر گیربکس میتسوبیشی اوتلندر، تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی لنسر، تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی ASX، تعمیر گیربکس میتسوبیشی میراژ . تعمیرگاه میتسوبیشی

  • تامین قطعات نو و استوک گیربکس میتسوبیشی
  • کادر تخصصی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی
  • عیب یابی دقیق گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی
  • ارسال خودروبر تخصصی به کل نقاط تهران
  • قیمت های مقرون به صرفه و خدمات با کیفیت در تعمیرات گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی
  • گارانتی کتبی معتبر بابت تعمیرات گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی
تعمیرگاه میتسوبیشی پاجرو
تعمیرگاه میتسوبیشی ASX

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو مطمئن در تعمیر جلوبندی میتسوبیشی

یکی از مهمترین خدماتی که تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو به شما ارائه میدهد تعمیر جلوبندی و تعلیق خودروهای میتسوبیشی میباشد. 
شاید شما مالک گرامی به اهمیت موضوع سیستم تعلیق خودروی خود واقف نباشید اینجا این موضوع را باهم بررسی خواهیم کرد.
سیستم تعلیق خودرو که شامل دو بخش جلوبندی (چرخ های جلو) و عقب بندی (چرخ های عقب) میباشد حساس ترین و ایمنی ترین بخش هر خودرو است چرا که تمام وزن خودرو و شما سرنیشنان بر روی این سیستم به حرکت در می آید. تعلیق خودرو شامل اجزای مختلفی است که مهم ترین آنها عبارت اند از کمک ها و فنر ، طبق که شامل بوش ها و سیبک طبق است ،مندل های کنترلی که نقش طبق را ایفا می کنند ، سیبک فرمان و قرقری فرمان ، میل تعادل و لاستیک چاکدار و سیبک های موجگیر ، بلبرینگ و توپی چرخ.

اجزای تعلیق خودروتعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو ارائه میدهد : طبق ها وظیفه استحکام بخشی و تحمل وزن را دارند اگر بوش های طبق پاره باشد خودرو در هنگام حرکت صدا تولید کرده و همچنین عدم دقت در فرمان پذیری را خواهیم داشت بوش های طبق جزو قطعات مصرفی بوده و نیاز به تعویض دارند که تعویض همین بوش ها هم نکات مهمی دارد. سیبک طبق تمام وزن خودرو بر روی آن است و اگر ایراد داشته باشد بریده خواهد شد و اتفاقات ناگواری برای خودرو ایجاد می شود به همین دلیل حتما در هنگام تعمیرات باید سلامت و کیفیت آن کنترل گردد.تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو، 

در خودروهای امروزی به جای یک طبق از چند طبق استفاده شده که به آنها مندل و یا طبق های کمکی گفته می شود. مندل ها عموما از یک طرف بوش و از یک طرف سیبک دارند و یا ممکن است دو سر بوش باشند در هر صورت خرابی مندل ها دقیقا عواقب خطرناک طبق را دارا است.

سیستم کنترل فرمان یکی دیگر از نقاط حساس جلوبندی است که این قطعات نیز از سیبک ها و میله های رابط تشکیل شده اند. هر جا اسم سیبک و یا مفصل آمد باید توجه ویژه به آن شود چرا که واقعا حساس بوده و خطر بریدگی و از جا در رفتگی به راحتی دارند.تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو، 

کمک ها وظیفه کنترل ارتعاشات فنر را دارند و اگر خراب شوند خودرو تعادل سابق را از دست داده و احساس میکنید نا متعادل شده خصوصا در ناهمواری ها به دلیل بازی های فنر خودرو اصلا پایدار حرکت نمی کند.


بلبرینگ های چرخ که امروزه عموما به صورت توپی هستند سرعت چرخش چرخ را درون سگ دست امکان پذیر میکنند این قطعات نیازمند این هستند در دوره های مشخص سرویس شده و بازدید شوند.

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو مطمئن در تعمیرات تعلیق میتسوبیشی

با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم تک تک قطعات جلوبندی مصرفی بوده و وظیفه حفظ جان و ثروت سرنشینان را دارند. بسیار تجربه از مشتریان مشاهده شده که بابت رفع عیب ساده مثلا موجگیر خودرو معیوب بوده و تعمیرکار نسبت به تعویض آن اقدام کرده پس از مدت اندکی خودرو ایشان سیبک طبق بریده و تعمیرکار و مالک هر دو روزهای خوش زندگی را فراموش کردند. عزیزان همگامی که احساس میکنید سیستم تعلیق خودروی شما ایراد دارد حتما باید نسبت به کنترل و بازدید و سرویس تمام قطعات جلوبندی و عقب بندی اقدام نمایید این قانون و استاندارد تمام دنیاست که حتی اگر خودرو هیچ ایراد ظاهری در سیستم تعلیق نداشته باشد باید نسبت به سرویس دوره ای سیستم تعلیق و گریس کاری سیبک ها و تست تک تک سیبک ها اقدام نماید. 
نکته مهم بعدی استفاده از قطعات با کیفیت و شرکتی است که طبق استاندارد خودروساز تولید شده و اصطلاحا قطعه اصلی نامیده میشوند است، استفاده از قطعات فیک و تقلبی همانند سم مهلک عمل کرده و خسارت آفرین خواهد بود.تعمیرگاه نیسان
تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو خدمات تعمیر جلوبندی و عقب بندی میتسوبیشی را به صورت سرویس کامل انجام میدهد به این ترتیب که تمام قطعات به صورت جداگانه باز شده و تست می شوند اگر سالم بوده مجددا بعد از سرویس و گریسکاری و تعویض لاستیک های گردگیر استفاده میشوند قطعات معیوب شناسایی شده و یا قطعاتی که فرسوده شده و دوام ادامه داری ندارند به شما اعلام می شود و در صورت تمایل شما ، اقدام به تعویض آنها می شود.

تعمیرگاه میتسوبیشی پاجرو (پاژرو)

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو پیشرو در خدمات تعمیراتی میتسوبیشی پاجرو (پاژرو)

تعمیرگاه میتسوبیشی پاجرو علی توکیو خدمات ذیل را جهت تعمیر میتسوبیشی پاجرو شما ارائه میدهد:

تعمیر موتور میتسوبیشی پاجرو شامل تعمیر اساسی موتور ، رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی موتور میتسوبیشی پاجرو ، بررسی تمامی مشکلات موتور میتسوبیشی پاجرو و تعمیر آنها.
تعمیر گیربکس  میتسوبیشی پاجرو، عیب یابی دقیق با کادر مجرب و تخصصی گیربکس کار  و رفع تمامی مشکلات گیربکس میتسوبیشی پاجرو تعمیرگاه میتسوبیشی
تعمیر جلوبندی میتسوبیشی پاجرو و ارائه خدمات کامل جلوبندی سازی میتسوبیشی پاجرو به صورت سرویس کامل جلوبندی بدون نقص با میتسوبیشی پاجرو خود برانید.
تعمیر کولر میتسوبیشی پاجرو بررسی و نشتی یابی تست قدرت کمپرسور کولر و رفع تمامی ایراداتی که باعث میشود کولر میتسوبیشی پاجرو شما را خنک نکند.
سرویس دوره ای میتسوبیشی پاجرو، تعویض روغن موتور و گیربکس با بهترین و مرغوب ترین روغن های خارجی و ایرانی تعویض فیلتر های اصلی میتسوبیشی پاجرو تعویض تمامی سیالات میتسوبیشی پاجرو، سرویس شمع و انژکتور و صافی بنزین تعویض لنت و چکاپ دوره ای رایگان.

تعمیرگاه میتسوبیشی پاجرو
تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر

تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو پیشرو در خدمات تعمیراتی میتسوبیشی اوتلندر

تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر علی توکیو خدمات ذیل را جهت تعمیر میتسوبیشی اوتلندر شما ارائه میدهد:

تعمیر موتور میتسوبیشی اوتلندر شامل تعمیر اساسی موتور ، رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی موتور میتسوبیشی اوتلندر، بررسی تمامی مشکلات موتور میتسوبیشی اوتلندر و تعمیر آنها.
تعمیر گیربکس میتسوبیشی اوتلندر عیب یابی دقیق با کادر مجرب و تخصصی گیربکس کار  و رفع تمامی مشکلات گیربکس میتسوبیشی اوتلندر، تعمیرگاه میتسوبیشی اوتلندر

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی اوتلندر و ارائه خدمات کامل جلوبندی سازی میتسوبیشی اوتلندر به صورت سرویس کامل جلوبندی بدون نقص میتسوبیشی اوتلندر خود برانید.
تعمیر کولر میتسوبیشی اوتلندر بررسی و نشتی یابی تست قدرت کمپرسور کولر و رفع تمامی ایراداتی که باعث میشود کولر میتسوبیشی اوتلندر شما را خنک نکند.
سرویس دوره ای میتسوبیشی اوتلندر، تعویض روغن موتور و گیربکس با بهترین و مرغوب ترین روغن های خارجی و ایرانی تعویض فیلتر های اصلی میتسوبیشی اوتلندر تعویض تمامی سیالات میتسوبیشی اوتلندر، سرویس شمع و انژکتور و صافی بنزین تعویض لنت و چکاپ دوره ای رایگان.

تعمیرگاه میتسوبیشی ASX

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو پیشرو در خدمات تعمیراتی میتسوبیشی ASX

تعمیرگاه میتسوبیشی ASX علی توکیو خدمات ذیل را جهت تعمیر میتسوبیشی ASX شما ارائه میدهد:

تعمیر موتور میتسوبیشی ASX شامل تعمیر اساسی موتور ، رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی موتور میتسوبیشی ASX، بررسی تمامی مشکلات موتور میتسوبیشی ASX و تعمیر آنها.
تعمیر گیربکس میتسوبیشی ASX عیب یابی دقیق با کادر مجرب و تخصصی گیربکس کار  و رفع تمامی مشکلات گیربکس میتسوبیشی ASX.تعمیرگاه میتسوبیشی ASX

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی ASX و ارائه خدمات کامل جلوبندی سازی میتسوبیشی ASX به صورت سرویس کامل جلوبندی بدون نقص با میتسوبیشی ASX خود برانید.
تعمیر کولر میتسوبیشی ASX بررسی و نشتی یابی تست قدرت کمپرسور کولر و رفع تمامی ایراداتی که باعث میشود کولر میتسوبیشی ASX شما را خنک نکند.
سرویس دوره ای میتسوبیشی ASX، تعویض روغن موتور و گیربکس با بهترین و مرغوب ترین روغن های خارجی و ایرانی تعویض فیلتر های اصلی ASX تعویض تمامی سیالات میتسوبیشی ASX، سرویس شمع و انژکتور و صافی بنزین تعویض لنت میتسوبیشی ASX و چکاپ دوره ای رایگان.

تعمیرگاه میتسوبیشی ASX
تعمیرگاه میتسوبیشی لنسر

تعمیرگاه میتسوبیشی لنسر

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو پیشرو در خدمات تعمیراتی میتسوبیشی لنسر

تعمیرگاه میتسوبیشی لنسر علی توکیو خدمات ذیل را جهت تعمیر میتسوبیشی لنسر شما ارائه میدهد:

تعمیر موتور میتسوبیشی لنسر شامل تعمیر اساسی موتور ، رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی موتور میتسوبیشی لنسر، بررسی تمامی مشکلات موتور میتسوبیشی لنسر و تعمیر آنها.
تعمیر گیربکس میتسوبیشی لنسر عیب یابی دقیق با کادر مجرب و تخصصی گیربکس کار  و رفع تمامی مشکلات گیربکس میتسوبیشی لنسر.

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی لنسر و ارائه خدمات کامل جلوبندی سازی میتسوبیشی لنسر به صورت سرویس کامل جلوبندی بدون نقص با میتسوبیشی لنسر خود برانید.
تعمیر کولر میتسوبیشی لنسر بررسی و نشتی یابی تست قدرت کمپرسور کولر و رفع تمامی ایراداتی که باعث میشود کولر میتسوبیشی لنسر شما را خنک نکند.تعمیرگاه میتسوبیشی
سرویس دوره ای میتسوبیشی لنسر، تعویض روغن موتور و گیربکس با بهترین و مرغوب ترین روغن های خارجی و ایرانی تعویض فیلتر های اصلی میتسوبیشی لنسر تعویض تمامی سیالات میتسوبیشی لنسر، سرویس شمع و انژکتور و صافی بنزین تعویض لنت میتسوبیشی لنسر و چکاپ دوره ای رایگان.

تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ

تعمیرگاه میتسوبیشی علی توکیو پیشرو در خدمات تعمیراتی میتسوبیشی میراژ

تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ علی توکیو خدمات ذیل را جهت تعمیر میتسوبیشی میراژ شما ارائه میدهد:

تعمیر موتور میتسوبیشی میراژ شامل تعمیر اساسی موتور ، رفع روغن سوزی رفع روغن ریزی موتور میتسوبیشی میراژ، بررسی تمامی مشکلات موتور میتسوبیشی میراژ و تعمیر آنها.
تعمیر گیربکس AT میتسوبیشی میراژ عیب یابی دقیق با کادر مجرب و تخصصی گیربکس کار  و رفع تمامی مشکلات گیربکس میتسوبیشی میراژ. تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی میراژ و ارائه خدمات کامل جلوبندی سازی میتسوبیشی میراژ به صورت سرویس کامل جلوبندی بدون نقص با میتسوبیشی میراژ خود برانید.
تعمیر کولر میتسوبیشی میراژ بررسی و نشتی یابی تست قدرت کمپرسور کولر و رفع تمامی ایراداتی که باعث میشود کولر میتسوبیشی میراژ شما را خنک نکند.
سرویس دوره ای میتسوبیشی میراژ، تعویض روغن موتور و گیربکس با بهترین و مرغوب ترین روغن های خارجی و ایرانی تعویض فیلتر های اصلی میتسوبیشی میراژ تعویض تمامی سیالات میتسوبیشی میراژ ، سرویس شمع و انژکتور و صافی بنزین تعویض لنت میتسوبیشی میراژ و چکاپ دوره ای رایگان.تعمیرگاه میتسوبیشی

تعمیرگاه میتسوبیشی میراژ