همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی ، جلوبندی سازی میتسوبیشی در تعمیرگاه تخصصی علی توکیو. ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای میتسوبیشی

جلوبندی ساز ماهر میتسوبیشی
جلوبندی سازی
تعمیر جلوبندی

اورهال کامل جلوبندی و تعلیق میتسوبیشی

این روش بهترین کار برای تعمیر جلوبندی میتسوبیشی است. خودروهایی که چند سال در خیابان های ایران تردد داشته اند سیستم تعلیق آنها تحت تنش های بسیاری قرار گرفته و قطعات جلوبندی و عقب بندی آنها نیاز به باز و بست و سرویس کاری دارند.

جلوبندی ساز ماهر

عیب یابی تخصصی تعلیق میتسوبیشی

سیستم تعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلفی بوده که با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصل شده اند. مهندسی طراحی بی نظیر این سیستم باعث شده عیوب ایجاد شده در جلوبندی و عقب بندی این خودروها نیز خاص باشد. تمام قطعات در این مرکز عیب یابی می شوند.

d639704b256f9f1f3773de13a747606d_compress39.jpg

فروش قطعات اورجینال میتسوبیشی

بی شک مهمترین عامل برای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی ، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. فروش قطعات اورجینال در این مرکز به این جهت است که در آشفته بازار کنونی امکان تهیه قطعات اصلی توسط مشتریان تقریبا غیر ممکن بوده و سر آنها به روش های مختلف کلاه می رود.

تعمیر جلوبندی خودرو

تنظیم زوایای چرخ میتسوبیشی

خوروهای وارداتی در سیستم جلوبندی و عقب بندی این قابلیت دارند که تمامی زوایای مهم تعلیق از قبیل زاویه کمبر و کستر و توء ، قابلیت تنظیم داشته و این تنظیمات بعد از مدتی از تنظیم خارج می شود ، نتیجه این به هم ریختگی تنظیمات ، انواع لاستیک سایی، کشیدگی فرمان، و ناپایداری خودرو خواهد بود که در تعمیر جلوبندی میتسوبیشی این نکات اصلاح می گردد.

تعمیر جلوبندی خودرو

چکاپ کامل و بازدید چهار چرخ میتسوبیشی

با توجه به میزان اهمیت و حساسیت تعمیر جلوبندی میتسوبیشی ، حتما قبل از سفر و خوصصا سفر در جاده های کوهستانی ، خودروی خود را به مرکز منتقل نموده و چکاپ و بازدید کاملی را از سیستم تعلیق خودروی خود به صورت کاملا رایگان انجام دهید. چکاپ کامل خودرو برای مشتریان این مرکز رایگان است.

جلوبندی ساز ماهر

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی ، به دنبال بهترین جلوبندی ساز میتسوبیشی هستید ؟

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو خدمات تعمیر جلوبندی میتسوبیشی را به شما عزیزان ارائه می دهد. این مرکز با استفاده از کادر ماهر جلوبندی ساز میتسوبیشی ، این خدمات را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد.