تعمیر جلوبندی لیفان ، جلوبندی سازی لیفان در تعمیرگاه تخصصی علی توکیو. ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای لیفان

کیا
جلوبندی سازی
تعمیر جلوبندی

اورهال کامل جلوبندی کیا

این روش بهترین کار برای تعمیر جلوبندی کیا است. خودروهایی که چند سال در خیابان های ایران تردد داشته اند سیستم تعلیق آنها تحت تنش های بسیاری قرار گرفته و قطعات جلوبندی و عقب بندی آنها نیاز به باز و بست و سرویس کاری دارند.

جلوبندی ساز ماهر

عیب یابی تخصصی تعلیق کیا

سیستم تعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلفی بوده که با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصل شده اند. مهندسی طراحی بی نظیر این سیستم باعث شده عیوب ایجاد شده در جلوبندی و عقب بندی این خودروها نیز خاص باشد. تمام قطعات در این مرکز عیب یابی می شوند.

d639704b256f9f1f3773de13a747606d_compress39.jpg

فروش قطعات اورجینال کیا

بی شک مهمترین عامل برای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی ، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. فروش قطعات اورجینال در این مرکز به این جهت است که در آشفته بازار کنونی امکان تهیه قطعات اصلی توسط مشتریان تقریبا غیر ممکن بوده و سر آنها به روش های مختلف کلاه می رود.

تعمیر جلوبندی خودرو

تنظیم زوایای چرخ کیا

خوروهای وارداتی در سیستم جلوبندی و عقب بندی این قابلیت دارند که تمامی زوایای مهم تعلیق از قبیل زاویه کمبر و کستر و توء ، قابلیت تنظیم داشته و این تنظیمات بعد از مدتی از تنظیم خارج می شود ، نتیجه این به هم ریختگی تنظیمات ، انواع لاستیک سایی، کشیدگی فرمان، و ناپایداری خودرو خواهد بود که در تعمیر جلوبندی کیا این نکات اصلاح می گردد.

تعمیر جلوبندی خودرو

چکاپ کامل و بازدید چهار چرخ کیا

با توجه به میزان اهمیت و حساسیت تعمیر جلوبندی کیا ، حتما قبل از سفر و خصوصا سفر در جاده های کوهستانی ، خودروی خود را به مرکز منتقل نموده و چکاپ و بازدید کاملی را از سیستم تعلیق خودروی خود به صورت کاملا رایگان انجام دهید. چکاپ کامل خودرو برای مشتریان این مرکز رایگان است.

تعمیر جلوبندی کیا، به دنبال بهترین جلوبندی ساز کیا هستید ؟

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو خدمات تعمیر جلوبندی کیا را به شما عزیزان ارائه می دهد. این مرکز با استفاده از کادر ماهر جلوبندی ساز کیا ، این خدمات را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد. دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید خودروهای کیا هیچ فرقی با خودروهای هیوندای ندارند لذا در بیشتر تعمیرگاه ها با کلید واژه های هیوندای مشترک هستند.