همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو

تعمیرگاه تخصصی علی توکیو خدمات مکانیک خودروهای وارداتی خصوصا هیوندای و کیا | تویوتا و لکسوس را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. برند خوش نام در تعمیرات موتور و گیربکس اتوماتیک و سیستم تعلیق ( جلوبندی و عقب بندی ) شما عزیزان می توانید با تحقیق درباره این مرکز درباره انتخاب تعمیرگاه مناسب خودروی خود اقدام فرمایید. موتور و گیربکس و سیستم تعلیق خودرو از حساس ترین و تخصصی ترین بخش های هر ماشین محسوب می شود و تعمیرات این بخش نیز به همان نسبت حساس می باشد. این مرکز با بهره گیری از تکنیک های دقیق و به روز خودروسازی تویوتا ژاپن و هیوندای کره ، استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربیات بیش از یک دهه کار بر روی تویوتا و هیوندای ، کیفیتی متفاوت از تعمیرات را به شما هدیه می دهد. 

مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه علی توکیو

بهترین تعمیرگاه از نظر مشتریان چه خصوصیاتی دارد؟

  • این مرکز با تهیه لوازم اصلی و جنیون پارت خودروسازان، مهمترین نگرانی شما عزیزان را مرتفع می سازد. در آشفته بازار کنونی و حساسیت خودروهای وارداتی به کیفیت قطعات، بی شک این امر یکی از مهمترین اقدامات برای یک تعمیر موفق خواهد بود.
  • تسلط به عیوب هر خودرو ویژگی مهم دیگر این تعمیرگاه است ، ما با 13 سال سابقه تخصصی و تحصیلات آکادمیک ، بر روی تعمیر خودروی شما مسلط هستیم و خودروی شما به صورت قربانی در تعمیرگاه نخواهد بود.
  • ضمانت خدمات باعث می شود تعمیرگاه نصبت به تعمیرات انجام گرفته پاسخگو باشد و شما نگرانی بابت کیفیت کار نخواهید داشت.
  • حداقل هزینه تعمیرات در این اوضاع اقتصادی باعث رضایت مشتری می شود. اما باید در نظر داشته باشید کم کردن هزینه ها از عهده هر کسی بر نمی آید چرا که سبب بی کیفیت شدن و خرابی دوباره خودرو می شود لذا ما تمام تلاش خودرا در به حداقل رساندن هزینه ها و حفظ کیفیت کار می کنیم.