همه روزه از 9:30 الی 7 عصر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روز های کاری از 9:30 الی 7 عصر
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

بسیاری از نمایندگی ها و مراکز تعمیرگاهی در زمانی که موتور خودروی هیوندای و کیا خصوصا موتور 4 سیلندر سانتافه و توسان و اسپورتیج و سوناتا و … دچار مشکل می شود ، به مشتری می گویند موتور باید تعویض گردد. این کار ساده ترین روش و در عین حال پر هزینه ترین روش تعمیر و رفع عیب است ، باید در نظر داشته باشید که موتور خودرو بیش از بیست قطعه مهم دارد که در زمان یاتاقان زدن و شاتون زدن تنها چند قطعه دچار عیب شده و بقیه سالم می مانند و تعویض کامل موتور هزینه بسیار سنگینی خواهد داشت که در زمان نوشتن این متن حدود دویست ملیون قیمت در بر داشته و تعمیر موتور در سنگین ترین حالت ممکن هشتاد ملیون هزینه خواهد داشت. از طرفی تعمیر موتور اگر توسط یک مرکز تخصصی انجام شود موتور بعد از تعمیر بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد و دوباره قابل استفاده با حداکثر کارایی خواهد بود. لذا تعمیر موتور از تعویض آن معقولانه تر بوده و هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت.

براورد قطعی در زمان قبل از تعمیرات نمی توان داشت به دلیل اینکه بخش اعظم هزینه ها شامل تهیه لوازم است و تا موتور باز نشود نمیتوان کامل قطعات معیوب را شناسایی کرد. به طور تقریبی در حال حاضر هزینه تعمیر موتور یاتاقان زده هیوندای کیا بین 30 الی 50 ملیون و هزینه تعمیر موتور شاتون زده و قفل شده موتور های هیوندای و کیا بین 50 الی 70 ملیون است.

بله تعمیر و احیای سیلندر در تعمیرگاه تخصصی علی توکیو انجام می شود ، ما با تهیه دستگاه های تخصصی تراشکاری و ریخته گری و جوشکاری ، سیلندر را احیا کرده و همراه با گارانتی به شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

این کار در تعمیرگاه علی توکیو به بهترین شکل انجام می شود ، اصولا تصمیم گیری در مورد انتخاب روش های تعمیر موتور و باز سازی و احیای قطعات گران موتور مثل سرسیلندر ، میلنگ ، سیلندر و … نیاز به دانش روز موتور ، تجهیزات تخصصی و تجربه زیاد در مورد احیای قطعات دارد ، به طور مثال در موتور های هیوندای سرسیلندر را تا چه حد می توان تراش داد ، با چه دستگاهی تراش داد ، دقت دستگاه چه میزان باشد و … در نتیجه شما مالک خودرو برای انتخاب تعمیرگاه مطمئن برای تعمیر موتور خودروی خود باید دقت کافی را داشته باشید.