روز های کاری از ساعت 9 صبح الی 6 عصر این مرکز در روز های تعطیل فعالیت ندارد.

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

روزهای کاری از ساعت 9:30 الی 18:00. روز های تعطیل این مرکز فعالیت ندارد
بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

گارانتی 20/000 کیلومتر

دلایل کم شدن آب رادیاتور

Logopit_1626956305345_compress74
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

بخش مهمی از مراجعات مشتریان به تعمیرگاه به دلیل مشکل در سیستم خنک کاری موتور ، یا اثری که سیستم خنک کاری معیوب موتور، گذاشته ، است. یکی از بزرگترین آسیب هایی که سیستم خنک کاری معیوب روی موتور میگذارد ، خرابی واشر سرسیلندر و یا بد تر از آن آسیب های حرارتی وارد شده به پیستون ها و سیلندر موتور می باشد. همانطور که میدانید دمای داخل موتور در زمان کارکرد، بیش از پانصد درجه سانتی گراد است و این آب و فن خودرو است که دما را تا اطراف نود درجه سانتی گراد ، پایین می آورد.
یکی از مهمترین آثار خرابی در سیستم خنک کاری موتور، کم شدن آب مخزن رادیاتور است، یعنی هر از گاهی که شما کاپوت ماشین خود را باز میکنید و آن را چک میکنید، با کمبود آب در منبع آب مواجه می شوید.
باید بدانید مایع رادیاتور نباید به هیچ عنوان کم شود و اگر این اتفاق می افتد باید دنبال ایراد باشید. اول از همه باید چک کنید نشتی آب از زیر خودرو وجود دارد یا خیر؟ اگر شما آب نشت یافته از خودرو را مشاهده میکنید، باید رد آن را دنبال کنید، ممکن است یکی از شلنگ های آب رادیاتور یا بخاری و یا درچه گاز نشتی داشته باشد که باید تعویض شود. شلنگ های آب به مرور تحت گرمای موتور خشک می شوند و نشتی آب پیدا میکنند. در بعضی از موارد مشاهده می شود که واتر پمپ موتور نشتی پیدا میکند که باید تعویض شود، خرابی درب رادیاتور سبب می شود آب از منبع انبساط خارج شود. عامل مهم در کم کردن آب در خودروهای خارجی، نیم سوز شدن واشر سر سیلندر است، در این حالت شلنگ های آب رادیاتور اگر با دست فشار دهید مشاهده می کنید متورم شده و حس فشار داخل آن را احساس خواهید کرد. اگر واشر سرسیلندر نیم سوز شود کمپرس موتور وارد مدار آب شده و این فشار از یک ناحیه ممکن است بیرون بزند، باز شدن پرس رادیاتور، نشتی از زیر شلنگ های آب که تحت فشار هستند، قل قل زدن آب در منبع انبساط، همه نشان از معیوب شدن واشر سرسیلندر هستند.
باید توجه داشته باشید که در خودروهای وارداتی در زمان معیوب شدن واشر سرسیلندر، در اکثر موارد دود اگزوز اصلا تغییر نمیکند و شما آب بخار شده زیادی در اگزوز مشاهده نخواهید کرد و بیشتر مواقع فشار کمپرس موتور در محفظه آب رادیاتور خواهد بود.
با توجه به اهمیت موضوع آب خنک کاری موتور، و اگر خودروی خود را دوست دارید و یا از هزینه های سنگین تعمیر موتور هراس دارید، حتما هر از گاهی سطح آب رادیاتور را چک کنید، نود درصد خرابی های واشر سیلندر به این دلیل است که خودروی شما آب کم کرده و شما متوجه نشدید و به دلیل حرارت زیاد، موتور واشر از بین می رود.

اخبار جدید و اطلاعیه های ما را دنبال کنید

چنانچه تمایل دارید اخبار جدید ما را دنبال کنید و از اطلاعیه های جدید تعمیراتی که برای خودروهای مختلف صادر می شود باخبر شوید شماره تماس خود را در این بخش وارد کنید. شماره شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ شده و هیچ پیغام تبلیغاتی صادر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پر بیننده ترین مطالب سایت

نظر مشتریان

بهرام زندی
بهرام زندی
بهترین تعمیرگاهی که تا الان رفتم
بیشتر بخوانید
بنده به جهت تعمیر کولر لکسوس rx 350 خودم از طریق اینترنت با علی توکیو آشنا شدم ، قبلش چند بار به نمایندگی های مختلف مراجع کردم که فقط وقتم از بین رفت و نتونستن کاری کنن، وقتی مهندس رو دیدم اولش فکر کردم که اینجا هم نمیتونن کاری کنن ولی ماشینو پذیرش کردم و اومدم منزل. فرداش به من زنگ زدن گفتن ماشینت حاضره
امیر نیک خو
امیر نیک خو
علی توکیو عالیه
بیشتر بخوانید
وقتی به این تعمیرگاه مراجعه کردم اولش فکر کردم رفتم مرکز اسقاط و اوراق موتور گیربکس، چون دوست داشتم کنار ماشینم باشم و فرصت شد باهاشون حرف بزنم بیشتر فعالیت این تعمیرگاه تعمیر موتور و گیربکسه طبق گفته خودشون، خیلی مسلط به کار داشتن فعالیت میکردن و جالبه خیلی کامل بهم توضیح میدادن که چی هست این لوازم.
صبا دریانی
صبا دریانی
عالی
بیشتر بخوانید
من یه زن هستم و حتی برای تعویض روغن ماشینم هم هر تعمیرگاهی میرفتم دوبرابر با من حساب می کردند تا زمانی که موتور ماشینم خراب شد و به این تعمیرگاه مراجعه کردم. از هر نظر عالی هستن به همه پیشنهاد میکنم فقط به این تعمیرگاه برید.
رضا نبی
رضا نبی
خوبه
بیشتر بخوانید
روغن هایی که دارید خیلی گران هست و من مایل هستم روغن ایرانی استفاده کنم که ارزان هست
مریم مقدسی
مریم مقدسی
با تشکر از تعمیرگاه عالی علی توکیو
بیشتر بخوانید
خواستم تشکر کنم از تمام زحماتی که برای گیربکس ماشین من کشیدید. عالی هست و هیچ مشکلی نداره نظر من عالیه
رضا رستمی
رضا رستمیکارتون درسته
بیشتر بخوانید
یه حس خوب از این تعمیرگاه دارم من لندکروزم یاتاقان زد بردم نمایندگی آزادی باز کردن گفتن باید موتور رو عوض کنی و هفتاد ملیون خرجشه، اومدم تو اینترنت و این تعمیرگاه رو پیدا کردم خودشون با خودروبر رفتن ماشینو آوردن و با 25 ملیون درستش کردن و عالی مثل روز اولش
علی دهقان
علی دهقانکارت درسته داش علی
بیشتر بخوانید
خیلی عالی دم همتون گرم ، خواستم از شما تشکر کنم و نظرم و بگم که بقیه دوستان هم استفاده کنن ، مکانیک کار بلد و صاحب فن، من از دیدن کار علی توکیو لذت می برم خیلی مسلط
سعید کریمیان
سعید کریمیانعالی
بیشتر بخوانید
زارع جان چند بار زنگ زدم موفق نشدم باهات حرف بزنم خواستم نظرمو بگم که بقیه هم از باز خوردش استفاده کنن، خودروی توسان من دیفرانسیل عقبش کد خطا داشت رفتم نمایندگی گفتن باید 16 ملیون بدی دف بخری، شما با 300 هزار تومان درستش کردی فرمان ماشین هم ایراد داشت راننده بنده گفت اون رو هم درست کردی دیگه رو سرعت 120گیج نمیزنه ممنونم ازت
منصور رضایی
منصور رضایی
تعمیرگاه سنگین
بیشتر بخوانید
تعمیر ماشین ها در این مرکز عموما به صورت تعمیر اساسی هستش هر وقت به این تعمیرگاه میرم ماشینا کامل باز شدن و انگار هیچی ندارن همه چیشون بازه کارشون حرف نداره خوشحالم که هر دفعه که میام پیش شما کارمو را میندازید
امیر خسروی
امیر خسروی
علی توکیو حرف نداری
بیشتر بخوانید
موتور سانتافه من یاتاقان زد رفتم تو اینترنت دنبال تعمیرگاه و تک تک با تعمیرگاه ها حرف زدم تا اینکه شماره این تمعیرگاه رو گرفتم و شانسی با خود عالی توکیو حرف زدم آرامش خیلی خوبی بهم داد و یه حسی بهم گفت کارش خوبه رفتم تعمیرگاهشون ، کارشون عالیه ماشینمم با نصف قیمت نمایندگی تعمیر کردم
قبل
بعدی

نظر دهید
نظر شما بدون اغماض درج خواهد شد

کلیک کنید
چنانچه از مشتریان تعمیرگاه علی توکیو هستید در اینجا نظر خود را ثبت کنید و چنانچه نظر شما نمایش داده نشد به اینستاگرام یا تلفن مدیریت اعلام فرمایید.
ثبت نظر

بلوار مرزداران خیابان ناهید کارواش کاسپین تعمیرگاه علی توکیو

کلیه حقوق برای وب سایت علی توکیو محفوظ می باشد 1400-1389

طراحی سایت توسط رویال وب